how to write a essay writing in english freeessaywriter how to write a cover letter medicine
baskan

Başkan'ın Mesajı

1989 yılında Türkiye’nin büyüyen sektörlerinde küçük adımlarla başladığımız yolculuğa bugün ALTIN ATEŞ GROUP çatısı altında devam ediyoruz. Bulunduğumuz sektörlerde hizmet kalitesini daha yukarı taşımak için çalışıyoruz.
ALTIN ATEŞ GROUP tüm iştirakleri ve çalışanları ile büyük hedefleri paylaşmaktadır.Gücünü ilkelerinden ve çalışanlarından alan ALTIN ATEŞ GROUP içinde yaşadığımız çevreye karşı sorumluluğunun bilincindedir. Her zaman saygın iş kollarında faaliyet göstermek ana ilkemiz olmuştur. Şeffaf yönetim, katılımcı çalışma ortamı ve hesap verilebilirlik başarının devamı için çok önemlidir. Kurumsal yönetim anlayışı çerçevesinde insana yatırımı geleceğe yatırım olarak benimsedik. İş yaptığımız yerli ve yabancı firmalara karşı her zaman güvenilir bir iş ortağı olmayı ilke edindik.
Bugün önemli birçok meslek ve sektörün 20 yıl önce bilinmediğini hatırlayalım. 20 yıl sonra birçok yeni iş kolunun ve mesleğin olacağını öngörmeliyiz. Geleceğin dünyasında yerimizi almak için uzak görüşlü olmalıyız. Bugünü yaşarken yarını kurmak zorundayız.
Geleceğin dünyasında bizde yerimizi almak istiyoruz. Bunun için çok çalışmalıyız.


A. Uğur ATEŞ
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Misyonumuz

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.